Domov » Fórum » Pomoc so stránkou » Zmizla možnosť úhrady na dobierku

Zmizla možnosť úhrady na dobierku

Pomoc so stránkou

 
LujzaMarko | 2021-05-21 07:11:19

Dobrý deň priatelia. Neviem ako je to u Vás...mne pred pár dňami zmizla možnosť úhrady na dobierku. Je v ponuke pri každej vecičke v galérii ( ako aj platba v hotovosti, zásielkovňa- platené v hotovosti...). Ale pri kúpe - v košíku možnosť na dobierku a zásielkovňa na dobierku zmizla. Vecičky z mojej galérie sa dajú zakúpiť iba platbou prevodom. U mňa nakupujúci často využívali platbu na dobierku. Stalo sa to ešte niekomu? Ďakujem.

PohladnicePreRadost | 2021-05-21 18:09:08

... aj u mňa často klienti využívajú "dobierku", Zuzanka, pozrite si "nastavenie" ... či sa tam nejako neodklikla možnosť dobierky v časti Spôsob distribúcie a cena poštovného ...

wlkr | 2021-05-21 22:24:431x

Ona ta moznost nezmizla, iba je "skryta" a vidno iba prve dve moznosti ... v tom okienku kde su uvedene moznosti platby, mate naspodu v strede taky maly trojuholnicek. Ked nan kliknete, tak sa okno "rozbali" a uvidite vsetky moznosti vratane dobierok, ktore mate nastavene

C-A-T | 2021-05-22 16:32:141x

Ta moznost praveze pani zmizla.. ine je to, co sa ukazuje priamo pri jej vecicke - tam moznost dobierky vidim, a ine je, ked si dam do kosika jej produkt a idem akoze urobit objednavku - tam je moznost iba posta a zasielkovna, nie dobierka... zvlastne...

jurka | 2021-05-22 21:36:22

ja som skúšala dať do košíka náušnice, ale dobierku to ukazuje...len treba najskôr odkliknúť spôsob dopravy....ale možno ak bola chyba niekde, je to už opravené...predsa len problém bol pred 2 dňami...



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.