Domov » Fórum » Kritika » Laserové výrobky

Laserové výrobky

Kritika

 
LaseroveVyrobky | 2023-12-03 13:08:37

Zdravím Vás :-)

Prosila by som postrehy a podnety k môjmu obchodíku. Čo by ste vylepšili: od loga cez fotky, až k popisom produktov.

Vopred ďakujem za úprimné komentáre.

PohladnicePreRadost | 2023-12-03 21:40:211x

Dobrý deň, neviem či som správna osoba na posúdenie, ale skúsim Vám napísať pár slov ... čo sa týka loga, ja si myslím, že je v poriadku, jasne prezentuje Vašu prácu ... čo by sa možno mohlo u Vás zmeniť, to sú práve fotografie na prezentáciu výrobkov, už viacerí tu píšu, že fotky tovar predávajú :) ... a tak by ste možno mohli naaranžovať Vaše dielka, napr. zavesené na konárikoch vo váze, poskladané v miske na peknom prestieraní, uložené v darčekovej krabičke ... pri tanieri s koláčom :))) ... ja neviem, nápadov je veľa, treba vyskúšať ... a potom je dobré, ak aj napíšete o sebe a svojich výrobkoch žurnál, odprezentujete svoju prácu, svoje dielka ... je potrebné sa zviditeľniť a dať o sebe vedieť ... držím Vám palce :)

LaseroveVyrobky | 2023-12-03 22:32:26

@PohladnicePreRadost ďakujem za názor :-) áno tie fotky, ja mám rada také čisté línie, kde vynikne samotný produkt, ale je mi jasné že treba fotky prispôsobiť zákazníkom :-) Keď bude viac času po novom roku, skúsim niečo vymyslieť. Darčekové krabičky už riešim.

Mám tiež veľa nápadov, len je ťažšie v tomto zhone všetko zrealizovať. Na žurnáli tiež pracujem. Ďakujem, vážim si každú spätnú väzbu :-) Nech sa Vám darí.

handmadebyZuZu | 2023-12-05 15:28:251x

@LaseroveVyrobky tak ja budem trochu "surovejsia", problem vasich fotiek nie su ciste linie a hlavne to, ze dreveny produkt fotite na drevenom podklade, kde vo vysledku samotny produkt totalne zanika. Samotne logo na fotkach tomu tiez nepridava wau efekt. Ak sa bojite o kradnutie fotiek poviem vam to takto, trochu sikovny clovek aj to vase logo na fotke odstrani do par min. Nic zozlite. Cize na nejake vodoznaky sa uprimne vykaslite. Taktiez na kupujucich funguju atmosfericke fotky, z ktorych nacitia ich vyuzitie a to, ze tento produkt sa im paci. Skuste sa inspirovat napriklad pinterestom, kde je to naozaj studna na zaujimave fotky vyrobkov.

Tiez mysli, ze tu na webe nájdete mnoho uzitocnych tipov na predaj ako taky a samotne zviditelnenie:

https://www.sashe.sk/info/napoveda/predaj/ako-viac-predavat-100

https://www.sashe.sk/info/napoveda/predaj/zviditelnenie-vyrobkov

tu tiez hodili super tipy, kto vie clovek aplikovat aj na svoju znacku:

https://www.sashe.sk/SAShE.sk/journal/ako-sme-pracovali-s-vyhercami-sutaze-vytah-2023

Tak snad nieco z toho pomoze ;)

LaseroveVyrobky | 2023-12-05 17:11:15

@handmadebyZuZu Ďakujem za názor, linky si preštudujem :-) O kradnutie fotiek sa nebojím, o to nejde, lebo viem že to je otázka pár minút a hocikto to odstráni. Ide skôr o to, že mne sa to tak páči, tak to skúšam takto :-) Ale je mi jasné, že nezáleží, či sa to páči mne, ale hlavne sa to musí páčiť zákazníkom. :-)

teepec | 2024-03-11 17:39:19

Za mňa všetko ok.

LaseroveVyrobky | 2024-03-11 21:10:38

@teepec ďakujem :-)



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.